Zuza - Berenica Micailve

Zuza czyli Berenica Micailve przybyła do nas z dalekiej Pragi. W związku z tym, ze Trixi od dwóch lat mieszka z moją córką i rezyduje tam jako jedyny i najbardziej uprzywilejowany pies w związku z tym u nas w domu znalazło się miejsce dla jeszcze jednej suni. Po długich namysłach zdecydowałam się na wybór szczeniaka z hodowli o bliskich mi  priorytetach -  fantastycznej socjalizacji  i dbałości o zdrowie i wzorową psychikę szczeniąt. Myślę na ten moment, że się nie zawiodłam.

Zuza jest odważną dziewczyną z pazurem. Oddana człowiekowi i bardzo na nim skoncentrowana. Szybko i chętnie się uczy i co najfajniejsze - da sobie powiedzieć, czego od niej chcę, a czego nie będę tolerować. Niesamowicie szybka i zwinna. Buena owinęła sobie wokół pazurka. A nawet spokojna aczkolwiek władcza Chilka toleruje jej zaczepki. Bardzo fajnie wkomponowała się w naszą rodzinę i psie stado. Jest to też sunia, która z nikim nie wchodzi w konflikty, a raczej taktyką i podlizywaniem załatwia sobie to czego potrzebuje :)

 

Zdrowie: HD A, DM N/P(certyfikat), oczy zdrowe, wolne od chorób genetycznych (certyfikat)

Wyszkolenie: BH

Wystawy: Junior Champion Polski

 

Pierwsza wystawa Zuzi i od razu głęboka woda :) Zaprezentowała się bardzo pięknie:

15.09.2018 Specjalna wystawa Hovawart Klubu Czechy - Kromeriz

klasa starszych szczeniąt ocena wybitnie obiecująca, miejsce 2 

opis: "7 miesięczna, średnio-mocnej budowy suka, długa, elegancka blond suka, bardzo piękna typowa głowa, uszy poprawnie osadzone i noszone, ciemne oko, bardzo dobry pigment, kompletny zgryz nożycowy, równa i już stabilna linia grzbietu, ogon poprawnie osadzony i noszony. Przednie i tylne nogi poprawnie zbudowane i kątowane, w tyle lekko wąskie , bardzo elegancka i przestrzenna w ruchu, sierść ze standardowymi przejaśnieniami, bardzo dobrej długości, lekko zakręcona. Suczka doskonale przedstawiona, przyjacielska, uważna, zrelaksowana." Sędzia: Stefan Damer

22.08.2019 Zuza Młodzieżowym Championem Polski

1. wystawa krajowa - 25.11.2018, Racibórz, sędzia: Krzysztof Kradziecki
2. wystawa międzynarodowa - 10.02.2019, Katowice, sędzia: Janusz Opara
3. wystawa międzynarodowa - 06.07.2019, Wisła, sędzia: Piotr Król

12.10.2019 BH I testy psychiczne

Zuzia zdała  testy psychiczne oraz egzamin BH, sędziował nam Krzysztof Dobrzański. Dziewczyna świetnie się spisała :)

 

 

Rodowód Zuzi